Novinky
Spuštění nového webu

S velkou radoství Vám oznamujeme spuštění nových webových stránek naší firmy. Jejich tvorba nám zabrala více času, než jsme předpokládali, ale povedlo se. Stránku budeme samozřejmě dále vylepšovat a dopňovat...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Čištění koberců

Úvod Nabízené služby Čištění koberců

Pokud máte špinavý, politý či jinak znečištěný koberec, nabízíme Vám vyčištění mokrou cestou. Avšak né všechny koberce se dají čistit touto technologií. 

Jaké koberce se dají čistit mokrou cestou?


Čištění mokrou cestou se provádí na veškerých běžných kobercích. Vyjímkou jsou však koberce vlněné, ručně tkané a koberce na jutovém podkladu. Tyto koberce se musí čistit suchou cestou, jelikož se tyto koberce po styku s vodou poškozují. 

Co obnáší čištění koberců?


Abychom co nejefektivněji vyčistili Váš koberec, doporučujeme vystěhovat co nejvíce nábytku z místnosti a umožnit tak přístup k co největší ploše koberce. Dále doporučujeme odstranit z koberce hrubé nečistoty vysátím. 

Čím čistíme koberce?


Na čištění koberců mokrou cestou používáme speciální profesionální stroj, který dalece předčí běžné vodní vysavače a přípravky na čištění koberců k tomu určené

Za jak dlouho budu moci koberec znovu používat?


Obvyklá doba schnutí koberce se pohybuje okolo 10 až 12 hodin, záleží však na teplotních a vlhkostních podmínkách. 

Jaká je cena číštění?


Základní cena za běžně znečištěný koberec je od 40 Kč za m2 . V této ceně jsou zahrnuty i čístící prostředky. Pokud je koberec více znečištěný, účtuje se navíc cena spotřebovaných čistících prostředků.

Copyright 2017 - 2018 © abcpodlahy.cz