Novinky
Spuštění nového webu

S velkou radoství Vám oznamujeme spuštění nových webových stránek naší firmy. Jejich tvorba nám zabrala více času, než jsme předpokládali, ale povedlo se. Stránku budeme samozřejmě dále vylepšovat a dopňovat...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

O nás

Úvod O nás

Majitel firmy, pan Miroslav Mojžíš, pracuje v oboru podlahářství od roku 1983. Po letech praxe a zkušeností si založil v roce 1991 vlastní firmu. Podnikat začal sám, a jak práce narůstala, firma se začala rozrůstat a rozvíjet.


V roce 1997 byl spoluzakladatelem Cechu podlahářů a parketářů České Republiky. V roce 1999 si otevřel vlastní prodejnu v Terezíně, jejíž činnost mu ukončila povodeň v roce 2002, kdy o vše přišel a musel začít znovu od začátku. V roce 2003 otevřel novou prodejnu v Litoměřicích. V roce 2009 se rozhodl zrušit prodejnu v Litoměřicích a otevřít si on-line obchod na internetu.


Na rozvoji firmy i sebe neustále pracuje, každoročně se účastní školení u dodavatelů doma i v zahraničí, kde se zdokonaluje v nových technologiích a seznamuje se s novými materiály a výrobky. Snaží se díky svým zkušenostem a umu odvádět poctivou práci ke spokojenosti zákazníků.

Copyright 2017 - 2018 © abcpodlahy.cz