Quick-Step Balance Click Kaňonový dub šedý s řezy pilou BACL40030

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Quick-Step Balance Click Kaňonový dub šedý s řezy od společnosti s výborným jménem Quick-Step snadno můžete pořídit ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Akční cena od 1 228 Kč.
Quick-Step Balance Click Kaňonový dub šedý s řezy pilou BACL40030
Značka: Quick-Step
1 228 Dostupnost: není skladem
Kalkulace ceny »

Celý popis

Balance Click je kolekce nádherných prkenných podlah s patentovaným zacvakávacím systémem Uniclic Multifit pro Livyn pro rychlou a snadnou instalaci. Panely s drážkami tvaru V dodávají místnosti prostorovou perspektivu a zesilují autentický účinek prken.

Ostatní parametry: . . . . . . . . Tento skvělý produkt Quick-Step Balance Click Kaňonový dub šedý s řezy pilou BACL40030 můžete sehnat bez problémů na našem webu v populární kategorii vinylové podlahy! Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! Věhlasný výrobce Quick-Step má k dispozici skvělé produkty. se zárukou! A to je teprve začátek! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Quick-Step. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.