Quick Step MJ3545 Laminát Majestic Dub lesní béžový

Neodolatelný produkt Quick Step MJ3545 Laminát od spolehlivé značky Quick-Step je k sehnání aktuálně za výborné peníze! Pouze nyní za 1 325 Kč.
Quick Step MJ3545 Laminát Majestic Dub lesní béžový
Značka: Quick-Step
1 325 Dostupnost: není skladem
Kalkulace ceny »

Celý popis

Voděodolná lepená základní deska spolu s jedinečným zámkovým systémem s předpětím poskytují ochranu proti povrchové vlhkosti, například proti rozlitým nápojům. Laminátové podlahy Quick-Step získaly označení EU Ecolabel. To znamená, že se vyrábí nejméně z 80 % z trvale udržitelných zdrojů dřeva, nemá ve svém složení nebezpečné látky a vyrábí se v energeticky efektivních továrnách.

Ostatní parametry: Tloušťka 9,5 mm. Rozměr [mm] 2050 x 240 mm. Balení 2,952 m2. Třída zátěže 32. Způsob pokládky Click. . . .
Oblíbený a akční výrobek Quick Step MJ3545 Laminát Majestic Dub lesní béžový naleznete právě nyní tady na našem webu v rubrice majestic. Získejte jiné produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete další zboží značky Quick-Step. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Quick-Step dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty za výborné peníze. A to ještě není vše.